Coachtalks4u ne anlama geliyor?

Coachtalks4u’nun açılımı “Koçlar sizin için konuşuyor”.

Bizim amacımız insanlara fayda sağlayan, kariyerlerindeki hedeflerine ulaşmalarını, mutlu ve kendi istedikleri hayatı yaşamalarına yardımcı olan doğru koçluk kültürünü herkesle paylaşmak istiyoruz. Bunu yaparken de koçlar olarak kendi aramızdaki konuşmalarımızı ve  fikirlerimizi paylaşarak topluma pozitif katkı sağlamak amacındayız. Seminer, konferans, panel, televizyon, radyo, sosyal medya araçları ile sesimizi duyurmak istiyoruz.

Vizyonumuz “Sahip olduğumuz koçluk becerisi ile ne olduğumuzu, ne yaptığımızı ve hayatı nasıl anladığımızı paylaşmak” Misyonumuz ise; “Bilgi ve becerimiz ile amaç edindiğimiz vizyonu hizmet verdiğimiz insanlara kazandırmak”

Dinleyicilerinize yaklaşımınız nasıl olacak?

Yaklaşımımız; dinleyicilerimizin yaşamlarına fayda sağlayıcı gündemler ile aramızda özgün ve doğaçlama konuşurken bir taraftan da dinleyicilerimizi interaktif olarak dinleyebilmek, hep birlikte öğrenmek ve eğlenmek.

Önyargısızlık ve şeffaflık bizler için önemli zaten biz dinleyicilerimizi tam ve bütün olarak kabul ediyoruz.

Konuşmalarımızın içeriğini her ne kadar biz belirliyor gibi görünsek bile, asıl gündemi belirleyen dinleyicilerimiz aslında, bizler yanlarında yolculuk yapan profesyonel koçlarız. Sunduklarımız ise insanlara ve çevreye pozitif katkı yaparak, insanların mutluluğu, daha iyi bir toplum ve daha güzel bir dünya için farkındalık sağlamak.

http://www.coachtalks4u.com